Харків накриє потужний циклон Volker: яких температурних перепадів чекати в кінці тижня

У Харкові в п'ятницю, 12 лютого, істотно зіпсується погода. Регіон накриє потужний циклон Volker, і температура повітря різко знизиться. Жителям міста слід очікувати в кінці тижня також заморозків до -11 градусів і арктичного вітру.

Харків накриє потужний циклон Volker: яких температурних перепадів чекати в кінці тижня - today.ua

За даними Харківського регіонального центру з гідрометеорології, вдень в п'ятницю повітря ще прогріється в Харківській області до +4 ... +9 градусів тепла, але вже ввечері цього ж дня, в тиловій частині фронту в результаті вторгнення холодного арктичного повітря очікується похолодання до -6 .. .-11 градусів морозу. Пориви західного вітру місцями сягатимуть до 15-20 м/с. Також в Харкові синоптики передають 12 лютого дощ зі снігом.

Згідно з прогнозом на сайті AccuWeather, сьогодні-завтра в Харкові пройде невеликий снігопад, а на вихідних, 13-14 лютого опади припиняться. Температура повітря в кінці тижня вдень опуститься до -9 градусів, вночі синоптики передають заморозки до -12 ...- 15 градусів. Харків накриє потужний циклон Volker: яких температурних перепадів чекати в кінці тижня За минулу добу в Богодухові і Куп'янську Харківської області випало 7 сантиметрів снігу. У Коломаці зафіксували 5 сантиметрів снігу, в Харкові і Краснограді - по 4 сантиметри снігу. Снігопади в регіоні триватимуть до вихідних.

Раніше повідомлялося, коли в Україні припиняться морози, і в яких областях настане потепління в 20-х числах лютого.

ДЖЕРЕЛОsq.com.ua