У Харкові подорожчало опалення: Терехов порушив свою обіцянку зберегти тарифи на колишньому рівні

Автор: Шевченко Лилия

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов публічно обіцяв жителям міста, що тарифи на опалення до кінця поточного опалювального сезону залишаться незмінними. На жаль, платіжки, які отримали харків'яни в лютому і в березні, значно відрізняються від січневих...

У Харкові подорожчало опалення: Терехов порушив свою обіцянку зберегти тарифи на колишньому рівні - today.ua

Про невиконану обіцянку Ігоря Терехова, який тимчасово виконує обов'язки мера Харкова після смерті Геннадія Кернеса, розповів харківський журналіст Олексій Басакін.

На своїй сторінці в Фейсбук Басакін опублікував фото білборда, на якому поруч з фото в.о. мера великим шрифтом написано, що тарифи на опалення і гарячу воду в Харкові до кінця опалювального сезону залишаться незмінними. Ця обіцянка харків'янам була дана Тереховим в січні 2021 року, але вже в лютому тарифи на гарячу воду і опалення значно зросли.

«Пройшов шум по соцмережах і мерія екстрено скликала брифінг, на якому новопризначений директор ХТМ промимрив, що був неправильно пораховано календарний місяць. Тоді ж якийсь секретар міськради заявив, що все перерахують. Перерахували. Сума знижки склала 47 гривень, але та чорт з ним, важливий принцип. Найсмішніше не в цьому. Найсмішніше - що в лютневої платіжці копійка в копійку варто сума до перерахунку. 901,72», - розповів журналіст в соціальній мережі.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Країни НАТО зможуть збивати російські ракети над Україною зі своєї території

 

Олексій Басакін подзвонив в ХТС, щоб з'ясувати, чому знову оплата за послуги зросла, на що отримав відповідь:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Шановний, Ігор Олександрович Терехов обіцяв, что перерахунок буде в січні. Ми его виконали приблизно на 6%. Про лютий РЕЧІ НЕ було ».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура Харкова перевірить правомірність підвищення тарифів на проїзд в міському транспорті.