У Харкові розповіли, чому пільговикам зменшили субсидії на оплату комунальних послуг

Автор: Шевченко Лилия

Жителі Харкова, які отримують субсидію від держави на оплату послуг ЖКГ, в лютому отримали значно меншу допомогу, ніж в січні поточного року. Про причини зменшення розміру субсидій для харків'ян розповіла керівник відділу пільг та житлових субсидій обласного Департаменту соцзахисту Ольга Балєва.

У Харкові розповіли, чому пільговикам зменшили субсидії на оплату комунальних послуг - today.ua

За словами Балєвої, суми субсидій за лютий зменшили в порівнянні з січнем через те, що була змінена вартість газу. Таким чином, при розрахунку розміру субсидій в січні 2021 року для харків'ян брали за основу тариф на газ 9,90 гривень за один кубометр. У лютому тариф на блакитне паливо знизили до 6,99 гривень за кубічний метр.

Крім того, в лютому був проведений перерахунок вартості газу за січень, загальний тариф на газ знизили заднім числом, проте субсидії на той момент вже були виплачені. З цієї причини, зайві виплати за січень утримали в лютому.

У Харкові розповіли, чому пільговикам зменшили субсидії на оплату комунальних послуг

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Країни НАТО зможуть збивати російські ракети над Україною зі своєї території

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«У лютому, коли проводили нарахування та виплату житлових субсидій та пільг, врахували те, що була нарахована зайва субсидія за січень, і вона була утримана з поточних нарахувань за лютий. У березні вже ніяких відрахувань не буде, і люди отримають суму житлової субсидії або пільги по соціальним нормативам і з вартістю природного газу 6,99», - уточнила глава відділу пільг та житлових субсидій обласного Департаменту соцзахисту.

Варто зазначити, що борги за комунальні послуги можуть в значній мірі вплинути на розмір субсидій. Як проводиться перерахунок допомоги від держави, якщо людина продовжує затримувати оплату за послуги ЖКГ?