У Харкові посилили карантин і ввели нові правила для шкіл та закладів міста

Автор: Шевченко Лилия

У Харкові та Харківській області оголосили про посилення карантинних заходів і обмежень. Про це розповів секретар харківської міськради Ігор Терехов.

У Харкові посилили карантин і ввели нові правила для шкіл та закладів міста - today.ua

Рішенням регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Харківської області з 18 березня 2021 року заборонено будь-які масові заходи, якщо в будівлі або на відкритій території немає можливості розмістити 1 людину на 4 кв. м. В залах, де проводяться заходи, в кінотеатрах, закладах культури, концертних залах, повинні бути заповнені максимум на 50 відсотків місць.

Школи Харкова і області поки на дистанційне навчання не переходять, оскільки діти перебувають на весняних канікулах. По завершенню канікул буде розглянуто питання про доцільність продовження стаціонарного навчання, можливо, діти тимчасово навчатимуться в онлайн-режимі. Також є ймовірність, що учні 5-11 класів будуть переведені на дистанційку, а учні 1-4 класів підуть в школу.

Учні установ спеціалізованої освіти обласного підпорядкування, санаторних установ, навчально-реабілітаційних центрів навчатимуться в звичайному режимі, але в зазначених закладах вводиться щоденний контроль за станом здоров'я кожного учня.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Країни НАТО зможуть збивати російські ракети над Україною зі своєї території

У Харкові посилили карантин і ввели нові правила для шкіл та закладів міста Студенти профтехучилищ та вищих навчальних закладів з 18 березня переходять на дистанційну форму навчання.

У період посиленого карантину можуть продовжити роботу тільки ті спортзали і фітнес-центри, які мають можливість забезпечити розміщення кожного відвідувача на 10 кв. м.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Робота басейнів обмежується до чотирьох чоловік на одній доріжці або максимум шість осіб для групових занять.

Мер Києва Віталій Кличко оголосив про введення в столиці посилених протиепідемічних обмежень. На період посилення карантину школи міста перейдуть на дистанційне навчання.