У школах Харкова змінили дату початку весняних канікул

У школах міста Харкова вирішено перенести на тиждень весняні канікули. У департаменті освіти і науки Харківської ОДА додали, що перенесення канікул на тиждень торкнеться також і більшості шкіл в Харківській області.

У школах Харкова змінили дату початку весняних канікул - today.ua

Всі загальноосвітні школи Харкова відправляли учнів на канікули в останній тиждень березня. Однак у 2021 році школярі підуть на канікули на тиждень пізніше, з 29 березня. Навчальний процес продовжиться з 4 квітня.

Відзначимо, що зміни в графіку торкнулися виключно загальноосвітніх шкіл, гімназії та ліцеї дати весняних канікул не змінювали. Чому було прийнято рішення в цьому році відправити школярів на весняні канікули на тиждень пізніше, в департаменті освіти і науки Харківської обладміністрації не пояснили, але додали, що весняні канікули перенесли і багато шкіл по всій області. У ХОДА нагадали, що адміністрація шкіл може самостійно встановлювати графік канікул.

У школах Харкова змінили дату початку весняних канікул З 29 березня по 4 квітня 2021 року буде відпочивати школярі в школах Харкова, Краснокутської ОТГ, Золочівської ОТГ, Ізюмського району, Красноградського району (крім Кегичівської і Сахновщинської громад), Лозівський ОТГ, Дергачівської громаді, Мереф'янської ОТГ, Чугуївського  районі (крім Старосалтівське, Чкаловской , Малиновської, Новопокровської громад). Учні шкіл в Нововодолазькій громаді відправляться на весняні канікули найпізніше - з 5 по 12 квітня 2021 р.

Раніше повідомлялося, що в деяких областях України школярів відправлять на дострокові канікули.