Влада Харкова хоче закупити 8-метрові автобуси в Туреччині

Автор: Шевченко Лилия

Влада Харкова перебуває з робочим візитом в Туреччині, де здійснюють знайомство з виробництвом автобусів Karsan. Секретар Харківської міськради Ігор Терехов розповів, що турецька компанія поставляє транспорт в десятки країн світу, тепер комфортні автобуси на низькому ходу можуть з'явитися і на вулицях Харкова.

Влада Харкова хоче закупити 8-метрові автобуси в Туреччині - today.ua

Разом з Ігорем Тереховим в Туреччині також знаходиться заступник міського голови Харкова з питань інфраструктури Євген Водовозов.

На потужностях турецької машинобудівної компанії Karsan в місті Акчалар виробляють мікроавтобуси Peugeot, Fiat Ducato і Peugeot Boxer, різні спецмашини - таксі, карети швидкої допомоги, поліцейські авто, а також у співпраці з Renault Trucks, Hyundai і BredaMenarinibus виробляють легкі вантажівки, магістральні вантажні автомобілі та автопоїзда, автобуси. Компанія була заснована в 1966 році.

«Ознайомилися з виробництвом автобусів компанії" Карсан ", яка виробляє транспорт понад 50 років для 24 країн світу. Особлива увага - 6 і 8-метровим моделям на 22 і 58 місць, з низькою підлогою, які будуть зручні для використання на вулицях Харкова. У тому числі для людей з обмеженими можливостями і для дітей. А ви хотіли б, щоб такі нові автобуси курсували харківськими вулицями?» - поцікавився в.о. мера Харкова у жителів міста.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Зеленський не підписує закон про зниження призовного віку чоловіків: стала відома причина

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Влада Харкова хоче закупити 8-метрові автобуси в Туреччині Раніше в Харківській міськраді оприлюднили інформацію про плани закупити в лізинг (в кредит) 100 автобусів, які курсуватимуть у віддалені від центру міста мікрорайони, куди відмовляються запускати маршрути приватні перевізники.

Нагадаємо, в Харкові пільговикам зменшили субсидії на оплату комунальних послуг. У відділі пільг та житлових субсидій обласного Департаменту соцзахисту розповіли про причини перерахунку виплат.