Харків’янин за період пандемії перехворів на коронавірус чотири рази: лікарі розповіли подробиці

Автор: Шевченко Лилия

Лікар Харківської міської клінічної лікарні №17 розповів, в яких випадках можливе повторне зараження коронавірусною хворобою. Медик привів в приклад харків'янина, який переніс COVID-19 чотири рази.

Харків’янин за період пандемії перехворів на коронавірус чотири рази: лікарі розповіли подробиці - today.ua

Не варто думати, що після перенесеного коронавіруса в організмі обов'язково сформуються антитіла до COVID-19, і можна сміливо нехтувати засобами захисту. Насправді, це відбувається далеко не завжди. Наприклад, в одній з лікарень Харкова недавно виписали пацієнта, який переніс коронавірусну хворобу аж чотири рази з моменту початку пандемії.

Як розповів завідувач терапевтичним відділенням клініки №17 Роман Єлісєєв, люди, які мають проблеми зі здоров'ям, можуть заражатися коронавірусом неодноразово, оскільки в їх організмі не формується навіть тимчасова імунна відповідь.

«Один пацієнт перехворів чотири рази. Через супутні патології не вироблялися антитіла. Його вже виписали», - розповів лікар.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Країни НАТО зможуть збивати російські ракети над Україною зі своєї території

Харків’янин за період пандемії перехворів на коронавірус чотири рази: лікарі розповіли подробиці Крім того, великому ризику повторного зараження COVID-19 піддаються медпрацівники, які працюють у відповідних відділеннях.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Проведені дослідження вчених також доводять, що далеко не у всіх випадках у людини після коронавірусної хвороби формується стійкий імунітет.

Нагадаємо, в Україні стартувала вакцинація китайським препаратом CoronaVac. Що відомо про вакцину з КНР?