Кернес оцінив би масштаби: Харків вшанує пам'ять мера автомобільним флешмобом

Завтра, 25 січня, виповнюється 40 днів зі дня смерті мера Харкова Геннадія Кернеса. У зв'язку з поминальною датою автомобілісти міста вирішили вшанувати пам'ять покійного градоначальника флешмобом. Кернес, якби він був живий, оцінив би масштаби заходу: в ньому візьмуть участь понад тисячу автомобілістів.

Кернес оцінив би масштаби: Харків вшанує пам'ять мера автомобільним флешмобом - today.ua

Флешмоб вирішено провести на день раніше поминальної дати - 24 січня. По-перше, це вихідний. Отже, вшанувати пам'ять мера Харкова зможуть усі бажаючі. По-друге, скупчення машин, яке може виникнути в місті, не завадить людям добиратися з роботи (захід запланований на післяобідню пору).

Флешмоб відбудеться на парковці стадіону "Металіст". Автомобілісти вишикують там свої машини в формі літери "V", що означає Victorу. Саме ця буква була "фірмовим" жестом покійного Геннадія Кернеса. На багатьох фото його можна побачити з пальцями, складеними літерою "V".

Кернес оцінив би масштаби: Харків вшанує пам'ять мера автомобільним флешмобом Спочатку взагалі хотіли вшанувати пам'ять Кернеса автопробігом вулицями Харкова. Але на заклик, кинутий організаторами, відгукнулося понад тисячу охочих. Міські вулиці не витримали би такого скупчення автомобілів.

"Загальним автопробігом ми створимо затор довжиною в усе місто! Подумайте про інших учасників дорожнього руху, які не беруть участі в автопробігу. Швидкі, пожежні та інші спецслужби - всі вони не зможуть надати екстрену допомогу людям", - пояснили свою відмову від цієї ідеї організатори заходу .

Тоді й вирішили провести флешмоб пам'яті Кернеса на парковці. При цьому автомобілі збиратимуться для участі в цьому заході групами та організованими колонами рухатимуться в напрямку стадіону. Організатори поминального флешмобу опублікували час і точки збору, а також графік руху колон.

Виїзди будуть організовані з таких точок:

  • ТЦ SunMall.Одеська (збір: 14:00 / старт: 14:30);
  • супермаркет РОСТ. Палац Спорту (збір: 15:00 / старт: 15:30);
  • парковка супермаркету РОСТ. Київська (збір: 16:00 / старт: 16:30);
  • площа Свободи (біля Каразіна) (збір: 16:30 / старт: 17:00).

Нагадаємо, вже після того, як Геннадій Кернес був похований, на його сторінці в соцмережі Facebook з'явилася остання публікація. В його акаунті опублікували зворушливе відео з покійним мером.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua