Коронавірус у дітей став протікати набагато важче: в Харкові багато малюків у лікарні

Автор: Марченко Любов

Коронавірус у дітей став протікати набагато важче, ніж раніше. Так, зараз у харківській обласній дитячій інфекційній лікарні на лікуванні перебуває 70 дітей, у яких діагностовано це захворювання. Причому четверо дітей - у дуже важкому стані.

Коронавірус у дітей став протікати набагато важче: в Харкові багато малюків у лікарні - today.ua

Медики б'ють на сполох: якщо раніше коронавірус у дітей протікав легко і без проблем, то тепер дедалі частіше медики фіксують важкий перебіг хвороби у неповнолітніх. Так, серед семи десятків юних пацієнтів харківської інфекційної лікарні, четверо - у дуже важкому стані.

"На сьогоднішні день у відділенні інтенсивної терапії перебуває четверо дітей. Двоє - на штучній вентиляції легенів, двоє - на зволоженому кисні. Діти важкі, дуже навіть важкі", - говорить директор Харківської обласної дитячої інфекційної лікарні Дмитро Кухар.

Коронавірус у дітей став протікати набагато важче: в Харкові багато малюків у лікарні На жаль, в Харкові у дитячій інфекціонці протягом тижня вже померло двоє дітей. Помер 11-річний хлопчик, в якого коронавірус був ускладнений важкою формою герпесвірусної інфекції. А потім удару від коронавірусу не витримав двомісячний малюк, в якого був порок серця.

Популярні зараз

В українців забирають квартири через комунальні борги: названо мінімальну суму

Економічне бронювання за 20 000 грн: у Раді заявили, що чоловіки зможуть оплатити відстрочку

В Україні почалися продажі нової Skoda Scala: ціни та комплектації

Сирський повідомив про наступ російських окупантів на двох напрямках фронту

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коронавірус у дитячому середовищі став більш агресивним, ніж був до цього, із тривогою констатують медики. Якщо раніше діти легко і майже безсимптомно переносили це захворювання, то зараз стали хворіти ним дедалі важче і одужують повільніше.

Нагадаємо, в Києві з 5 квітня вводять строгий карантин. Закривають дитячі сади, а громадський транспорт буде брати пасажирів тільки за спецперепустками.