У Харкові ліквідують ще один вуз: що чекає його студентів

Ще один вуз у Харкові буде реорганізовано. Йдеться про Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Інститут приєднають до Харківського національного університету імені Каразіна. Таке розпорядження ухвалив Кабмін. Уряд також вирішив, як вчинити зі студентами, які навчалися в цьому вузі.

У Харкові ліквідують ще один вуз: що чекає його студентів - today.ua

Харківський регіональний інститут державного управління реорганізують (ліквідують) у зв'язку з реорганізацією Національної академії державного управління при Президентові України. Оскільки самої академії тепер не буде, то, цілком природно, не буде й регіональних інститутів, які вона мала у чотирьох містах.

Таким чином, крім Харкова, позбавляються аналогічних вузів ще три міста: Дніпро, Одеса і Львів. Ну і, природно, в столиці не стане Національної академії державного управління при Президентові України.

У Харкові ліквідують ще один вуз: що чекає його студентів

"Кабмін реорганізував Національну академію державного управління при Президентові України та Дніпропетровський, Львівський, Одеський, Харківський регіональні інститути шляхом приєднання до КНУ імені Тараса Шевченка, НТУ" Дніпровська політехніка ", НУ" Львівська політехніка ", ДУ" Одеська політехніка ", ХНУ імені В. Н. Каразіна ", - повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко.

При цьому Кабмін потурбувався про те, щоби студенти з цих реорганізованих вищих навчальних закладів не залишилися на вулиці. Зокрема, майбутні держуправлінці з Харкова перейдуть під юрисдикцію національного університету імені Каразіна і продовжать там навчання.

Нагадаємо, раніше в Харкові реорганізували ще один вуз - медичну академію післядипломної освіти. Її приєднали до медуніверситету.

ДЖЕРЕЛОvgorode.ua