У Харкові, після тривалої боротьби з коронавірусом, помер головний лікар 18-ї лікарні

Автор: Марченко Любов

У Харкові помер головний лікар міської багатопрофільної лікарні № 18 Борис Менкус. Про смерть 69-річного медика повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соцзахисту населення Світлана Горбунова-Рубан. У повідомленні говориться, що причиною смерті доктора став коронавірус.

У Харкові, після тривалої боротьби з коронавірусом, помер головний лікар 18-ї лікарні - today.ua

Доктор Менкус захворів ковідом ще в жовтні минулого року. Вірусом він заразився від пацієнта під час операції. Він оперував хворого, в якого згодом була виявлена коронавірусна інфекція. Хірург інфікувався від пацієнта.

"Ситуація відразу була важкою - загострилися всі хронічні захворювання, в першу чергу, цукровий діабет. Вся медицина міста Харкова чесно боролася за його життя ... На жаль, не вийшло", - написала чиновниця.

У Харкові, після тривалої боротьби з коронавірусом, помер головний лікар 18-ї лікарні Головлікаря лікували в стінах його ж рідної клініки, якій він віддав 42 роки свого життя. Борис Менкус прийшов туди на роботу в 1978 зовсім молодим хірургом. Усього через рік його, молодого і перспективного, призначили заступником головлікаря цього медзакладу. А з 2005 року він обійняв головний пост у цій лікарні. Так і пішов з цієї посади за вічну межу.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Країни НАТО зможуть збивати російські ракети над Україною зі своєї території

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Через якийсь час після початку захворювання доктору Менкусу стало зовсім погано, і його перевели до реанімації. А в грудні він впав у кому, з якої вже не вийшов. У Бориса Менкуса залишилося двоє синів.

Нагадаємо, нові штами коронавірусу, які зараз циркулюють в Україні, стали набагато агресивнішими і менш толерантними до молоді і дітей. Так, у Харківській дитячій інфекційній лікарні зараз лежить дуже багато дітей із ковідом.