У Харківському політеху студентам не доведеться ходити на лекції: подробиці нової форми навчання

Автор: Марченко Любов

Політех у Харкові перейшов на нову форму навчання студентів. Тепер їм не доведеться щоранку квапитись на лекції. Вони зможуть залишатися вдома. Один із найбільших харківських вишів перейшов на змішану форму навчання. Про це свідчить наказ, опублікований на сайті університету.

У Харківському політеху студентам не доведеться ходити на лекції: подробиці нової форми навчання - today.ua

Політех перейшов на змішану форму навчання. Читати лекції у стінах навчального закладу відтепер для студентів не будуть. Вони слухатимуть їх дистанційно. А ось на лабораторні та практичні заняття все ж доведеться топтати доріжку до вузу. Їх проводитимуть лише в університеті.

"З 1 лютого по 23 травня 2021 року запроваджується змішана форма навчання: лекційні заняття будуть проводитися дистанційно, а інші види занять (практичні, лабораторні) - в аудиторіях за розкладом", - говорить наказ.

У Харківському політеху студентам не доведеться ходити на лекції: подробиці нової форми навчання В університеті розповіли, що за поточний навчальний рік вже випробували різні способи навчання: від повністю очного до повністю дистанційного. Так, увесь вересень і початок жовтня тутешні студенти займалися повністю стаціонарно, відвідуючи всі лекції і практичні заняття в університеті. Потім політех перейшов на змішану форму навчання, яка плавно перейшла у повністю дистанційну. Після цього, до кінця грудня, панувала змішана форма навчання: лекції студенти слухали з дому, а похвалитись отриманими знаннями на лабораторних, модулях і заліках приходили у рідний університет.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Країни НАТО зможуть збивати російські ракети над Україною зі своєї території

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тепер же відновили змішану форму навчання, на якій мають намір залишатися практично до літньої сесії.

Нагадаємо, після локдауна навчальні заклади України повернулися до стаціонарного навчання. Однак вузи переважно залишилися на змішаній формі. Та й у школах, як і раніше, діють карантинні обмеження.