У Харківських дитсадках почнуться масові перевірки: діти залишилися без харчування

У Харківській області з початку року в дитячих садках почалися проблеми з харчуванням. Обурені батьки розповідають, що в дитсадках Красноградської громади дітям не дають навіть хліба, не кажучи про м'ясо, молоко та яйця. У міській раді пояснюють, що проблеми почалися через відсутність поставок продуктів в січні і лютому.

У Харківських дитсадках почнуться масові перевірки: діти залишилися без харчування - today.ua

"Немає ні молока, ні масла, ні яєць, останні кілька днів навіть хліба не дають. Минулого тижня один раз була рибна котлета, на цьому - м'ясна. Ту їжу, що дають в саду, діти не їдять - морквина з в'язкою кашею щодня , тому ходять голодними весь день ", - скаржиться одна з мам.

У Мережі з'явилося меню одного з дитячих садків. Харчування дійсно скудне. Крім каш, овочевих рагу і супів дітей нічим не годують. У Харківських дитсадках почнуться масові перевірки: діти залишилися без харчування За словами батьків, в садок перекуси брати з собою дітям не дозволяють, самостійно батькам теж не можна закуповувати їжу по санітарним нормам. Залишається чекати, коли місцева влада узгодить тендери на закупівлі продуктів. Керівників дитячих садків заздалегідь попереджали, що перебої з поставками будуть, але не дивлячись на це, продукти завчасно ніхто не закупив.

За словами начальника відділу освіти Красноградської міської територіальної громади Антоніни Турової, через передачу повноважень від райдержадміністрацій в територіальні громади виникла ситуація, коли проводити тендерні закупівлі деякий час було неможливо - відповідний орган управління освітою ще не мав на це повноважень. Голова Харківської облради Артур Товмасян попросив втрутитися в ситуацію правоохоронні органи.

"Так, дійсно зараз проходять процеси реформування. Але за фактом заручниками в цій ситуації стали діти, залишившись без повноцінного харчування. Я прошу правоохоронні органи зайнятися цим питанням і надати відповідну правову оцінку, щоб винні, якщо такі є, були покарані. Надалі таких ситуацій не повинно бути ", - заявив чиновник.

Раніше повідомлялося, що в Харкові можуть закрити відомий медичний ВУЗ.

ДЖЕРЕЛОkh.vgorode.ua