У Харкові продають старовинну будівлю XIX століття, яка не підлягає реставрації

У Харкові на площі Файербаха розташована старовинна будівля поштово-телеграфної контори середини XIX століття. Ще десять років тому будівлю намагалися відреставрувати, але так і нічого не вийшло. На сьогоднішній день напівзруйнований об'єкт виставлений на продаж.

У Харкові продають старовинну будівлю XIX століття, яка не підлягає реставрації - today.ua

Будівля поступово руйнується, і невідомо, чи зможуть її взагалі відновити, і чи захоче хтось взятися за це.

Будівельний паркан навколо будівлі поштампу знаходиться в напівзруйнованому стані, стіни обросли порослю, вікна розбиті ... Все це жителі міста спостерігають вже багато років і дуже хочуть, щоб історичну будівлю привели в порядок. У Харкові продають старовинну будівлю XIX століття, яка не підлягає реставрації Перша телеграфна станція в Харкові з'явилася в 1859 році для першорядних потреб військових і поліції. Це означає, що будівлі вже понад 160 років, але використовувати їїї як поштове почали лише через 10 років після будівництва.

Найважливіші відомства, в тому числі і поліцейське управління, розташовувалися в XIX столітті на Миколаївській площі, в самому центрі міста. Саме там спочатку була і будівля пошти. Вже 9 травня 1859, після незначного ремонту будівлі і установки устаткування, була відкрита доставка депеш по Російській імперії, а з 28 травня того ж року і закордонних посилок з телеграфу на площі Файербаха. У Харкові продають старовинну будівлю XIX століття, яка не підлягає реставрації Раніше повідомлялося, що в Харкові на два роки перекрили Окружну дорогу через реконструкцію. Дорога, побудована ще в 1973 році, знаходиться в даний час у аварійному стані.

ДЖЕРЕЛОkharkov.comments.ua
  • ТЕГИ