У Харкові скасували роботу трьох електричок до кінця карантину

У Харкові свою роботу обмежили не лише тролейбуси і трамваї, а й електрички. Стало відомо, що три електрички протягом двох тижні не будуть перевозити своїх пасажирів. Йдеться про електропоїзди, які рухаються у напрямку Люботина.

У Харкові скасували роботу трьох електричок до кінця карантину - today.ua

Справа в тому, що цей район віднесли до "червоної" карантинної зони, через що тут не ходить громадський транспорт, закриті заклади громадського харчування, спортивні центри і фітнес-зали, непродовольчі ринки, торгово-розважальні центри, школи. Обмеження почали діяти з 30 березня на такі напрямки:

  • №6914 Люботин - Харків-Балашовський,
  • №6309 Харків-Пасажирський - Люботин,
  • №6915 Харків-Балашовський - Огульці.

Електричка №6919 "Харків-Пасажирський - Огульці" з 30 березня курсує за зміненим маршрутом через станцію Шпаківка. У Харкові скасували роботу трьох електричок до кінця карантину Також відомо, що в самому Харкові 30, 31 березня та 1 квітня з 10:00 до 15:00 в двох районах міста буде обмежено рух громадського транспорту. Через ремонтні роботи на Салтівці не ходитимуть тролейбуси, а на Олексіївці скоротять маршрути трамваїв.

Через Харків з сьогоднішнього дня курсують і спецрейси "Укрзалізниці" в Ужгород, який знаходиться в "червоній" зоні карантину, і куди дістатися безпосередньо не можна. Пасажирів буде розвозити цей єдиний потяг, який відправляється з Харкова о 12:39 і майже через добу прибуває до Ужгорода - о 14:34 наступного дня.

Раніше повідомлялося про запуск з Харкова додаткових електричок, які зв'яжуть дві станції на Харківщині з двома станціями в Донецькій області.

ДЖЕРЕЛОkh.vgorode.ua