У “Харківобленерго“ відповіли на звинувачення в розсилці листів боржникам за електроенергію

Харків'яни отримали на електронну пошту "листи щастя" нібито від імені "Харківобленерго" з проханням погасити борги за електроенергію. Однак, користувачі почали скаржитися, що посилання в листі не відкриваються, і масово стали дзвонити в колл-центр обленерго за поясненнями.

У “Харківобленерго“ відповіли на звинувачення в розсилці листів боржникам за електроенергію - today.ua

В "Харківобленерго" прокоментували, що не мають відношення до створення і розсилки подібних листів. Крім того, жителям Харкова нагадали, що з 1 січня 2019 року питаннями нарахувань тарифів займається не обленерго, а постачальник електричної енергії. На даний момент ні автори листів, ні мета цієї розсилки поки не відомі.

Місяць тому в "Харківобленерго" пройшли обшуки в рамках кримінального провадження про присвоєння бюджетних коштів керівництвом підприємства. Посадові особи приватних підприємств в Дергачівському районі Харківської області та Харкові нібито змовилися зі службовцями "Харківобленерго", щоб розкрадати бюджетні кошти. Службовці "Харківобленерго" втручалися в роботу лічильників і налаштовували їх так, щоб вони рахували лише 30% від споживаної електроенергії.

Своїми діями зловмисники завдали державі збитків на суму від 500 тисяч до 1 мільйона гривень. За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення майна, вчиненого за попередньою змовою групою осіб).

Нагадаємо, в мерії Харкова розповіли про перегляд тарифів на опалення і гарячу воду в наступному опалювальному сезоні.

ДЖЕРЕЛОkh.vgorode.ua