Банкрутство скасовується: харківський «Електроважмаш» отримав рекордно велике замовлення від США

Автор: Шевченко Лилия

Харківський завод «Електроважмаш» ще зовсім недавно перебував на межі банкрутства, але нове рекордне замовлення на більш ніж мільярд доларів може вивести одне з найбільших українських промислових підприємств із затяжної кризи.

Банкрутство скасовується: харківський «Електроважмаш» отримав рекордно велике замовлення від США - today.ua

Як стало відомо, керівництво «Електроважмашу» уклало меморандум про реалізацію проекту по модернізації електростанцій Іраку. Фінансування даної програми здійснює США. Загальна вартість проекту становить 1,2 мільярда американських доларів, дохід харківського гіганта складе 50 мільйонів доларів. Термін дії контракту складе три роки. Про це повідомили в прес-службі заводу «Електроважмаш».

Текст меморандуму і етапи реалізації проекту обговорювалися протягом декількох місяців. Свої підписи під меморандумом про співпрацю поставили представники компанії-підрядники з Чехії та в.о. генерального директора «Електроважмашу» Віктор Бусько.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Банкрутство скасовується: харківський «Електроважмаш» отримав рекордно велике замовлення від США Після підписання меморандуму сторони продовжать переговорний процес для узгодження технічних деталей і подальшого підписання контракту. За словами Бусько, отримання великого замовлення стало можливим завдяки «фінансовому оздоровленню підприємства», що дає гарантію своєчасного виконання будь-яких замовлень.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Однак, ще зовсім недавно повідомлялося, що завод «Електроважмаш» стоїть ще з 2020 року. Підприємство довгий час не отримувало замовлень, заробітну плату співробітникам платити нічим.