Локдаун в Харкові: в ОДА повідомили, як будуть працювати школи з 5 квітня

Автор: Шевченко Лилия

Школи Харкова в зв'язку з оголошеним локдауном переводять учнів на дистанційне навчання, але не всі класи. В якому режимі буде працювати харківські навчальні заклади з понеділка, 5 квітня, розповіли в ХОДА.

Локдаун в Харкові: в ОДА повідомили, як будуть працювати школи з 5 квітня - today.ua

Директор Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко повідомила, що школярі 5 - 11 класів з понеділка, в зв'язку з погіршенням епідеміологічної обстановки в місті, навчатимуться в онлайн-режимі. Учні 1 - 4 класів сядуть за парти.

«1-4 класи однозначно розпочнуть заняття по стаціонарній формі і, звичайно, з жорстким дотриманням санітарних норм. Що стосується середніх і старших класів, то, за погодженням з батьками, за можливостями педагогічного колективу вчителі зможуть проводити, крім дистанційного навчання, і індивідуальні консультації. Наприклад, 11-класників можна запрошувати групами з метою якісної підготовки до ЗНО», - пояснила представник міськради.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Локдаун в Харкові: в ОДА повідомили, як будуть працювати школи з 5 квітня Варто відзначити, що весняні канікули через карантин у школах Харкова тривали не одну, а два тижні. Тепер же, за словами Ольги Деменко, навіть якщо Харків виявиться в «червоній» карантинній зоні, то учні початкових класів все одно продовжать відвідувати школи.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Харкові скасували рух кількох електричок. Коли пасажирський транспорт продовжить працювати за звичним графіком?