У Харкові через кредитні махінації виставили на аукціон будівлю міської поліклініки

У Харкові через кредитні борги виставили на продаж будинок міської поліклініки №19. Об'єкт оцінили майже в 43 мільйони. Про причини продажу будівлі повідомили в Харківському антикорупційному центрі (ХАЦ).

У Харкові через кредитні махінації виставили на аукціон будівлю міської поліклініки - today.ua

Міська поліклініка Харкова №19 розташовується за адресою: проспект Героїв Сталінграду, 23А. У будові також розміщена медико-санітарна частина державного підприємства «Завод "Радіореле"». Площа будівлі складає 7744,8 квадратних метрів. На аукціон за ціною 42,8 мільйона гривень поліклініку виставив «Укргазбанк», у якого будівля була в заставі. Банк розраховує продати об'єкт за 42,8 мільйона гривень.

У 2005-му році будівлю поліклініки і земельну ділянку 0,4 гектара на проспекті Героїв Сталінграду, 23А були передано в приватну власність фірмі «Альпарис» (глава компанії - менеджер концерну АВЕК Сергій Остапенко). У 2016-2017-их рр АВЕК уклали кредитний договір, а ПрАТ «Альпарис» виступив заставодавцем.

У Харкові через кредитні махінації виставили на аукціон будівлю міської поліклініки Концерн АВЕК кредит не погасив, тому в 2019-му році заставне будівля поліклініки перейшло у власність «Укргазбанку». Аукціон з продажу будівлі відбудеться 17 березня 2021 року.

Дізнайтеся також, чому в Харкові зупинилося одне з найбільших промислових підприємств «Електроважмаш». Завод з 2020 року не отримує замовлення, потужності зупинені, зарплату працівникам платити нічим ...