У «Харківобленерго» за злочинною схемою «накрутили» електроенергії на мільйон гривень

Автор: Анастасия Березовская

У «Харківобленерго» співробітники провернули злочинну схему, завдяки якій їм вдалося завдати українській державі збитку в розмірі від 500 тисяч до 1 мільйона гривень. У правоохоронних органах розповіли, як діяли шахраї.

У «Харківобленерго» за злочинною схемою «накрутили» електроенергії на мільйон гривень - today.ua

В ході обшуків і ретельної перевірки, слідчі вилучили гроші, чорнові записи та пошкоджені електролічильники. Прокуратура Харківської області повідомила пресі, що в «Харківобленерго» діяла масштабна схема з присвоєння бюджетних коштів завдяки «підкрутки» лічильників.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Стало відомо, що посадові особи підприємства за попередньою домовленістю з деякими особами встановлювали «підкручені лічильники» в приватних підприємствах Дергачівського району міста Харків. Завдяки цьому реєструвалося лише 30% споживаної електроенергії. У «Харківобленерго» за злочинною схемою «накрутили» електроенергії на мільйон гривень Експерти визначили, що в результаті шахрайства за два місяці роботи несправних приладів обліку електроенергії держава втратила від 500 тисяч до одного мільйона гривень. Слідчі продовжують з'ясовувати обставини справи, а також складати весь список причепних осіб до даного кримінального злочину.

Нагадаємо, в Харківському політехнічному інституті студентам не доведеться ходити на лекції. Стали відомі подробиці нової форми навчання.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Орбан різко висловився про можливу відправку військових НАТО в Україну: “Вихор, який може затягнути Європу у прірву“