Позачергові вибори мера Харкова: Рада розгляне нову постанову

Автор: Шевченко Лилия

Текст постанови про проведення позачергових виборів глави Харківської ОДА вже зареєстрований у Верховній Раді. Коли народні обранці планують провести повторні вибори в Харкові?

Позачергові вибори мера Харкова: Рада розгляне нову постанову - today.ua

Заступник керівника комітету в Парламенті з питань державної влади Олександр Качура повідомив, що в новій постанові, зареєстрованій у Верховній Раді, пропонується провести позачергові вибори мера Харкова 31 жовтня 2021 року. Авторами законопроекту №5292 про призначення позачергових виборів харківського міського голови на 31.10.2021 року є представники комітету державної влади та місцевого самоврядування.

Раніше, про те, що позачергові вибори харківського градоначальника можуть бути призначені на останню неділю жовтня поточного року, повідомляв глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Позачергові вибори мера Харкова: Рада розгляне нову постанову Згідно з анонсом Корнієнко, ВР повинна була найближчим часом розглянути проект постанови про порядок та дату проведення виборів мера Харкова. Однак, через погіршення епідемічної ситуації в Києві та оголошення посилення карантину, Верховна Рада змушена була змінити графік роботи і на найближчі три тижні скасувала всі засідання. Правда, пізніше було призначено проведення позачергового засідання Парламенту, можливо, нова постанова про проведення позачергових виборів у Харкові на ньому теж буде розглянута.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Країни НАТО зможуть збивати російські ракети над Україною зі своєї території

Нагадаємо, в Харкові ввели посилений карантин через погіршення епідемситуації в місті. Школи і дитячі садки працюватимуть за новими правилами.