Харківський бронетанковий завод очолив новий, 28-річний, директор

Автор: Марченко Любов

Харківський бронетанковий завод очолив новий директор. Колективу держпідприємства, що входить в структуру Укроборонпрому, представили нового керівника. Ним став Герман Сметанін, який до цього обіймав посаду директора з виробництва заводу імені Малишева.

Харківський бронетанковий завод очолив новий, 28-річний, директор - today.ua

Що відомо про нового директора

Новому топ-менеджеру оборонного підприємства 28 років. Незважаючи на свій молодий вік, Герман Сметанін вже має у своєму послужному списку декілька керівних посад. Так, вже у 2017 році (в 24 роки) він був призначений на посаду головного конструктора Львівського бронетанкового заводу. Потім була робота в Харківському КБ машинобудування імені Морозова. А з 2019 його призначили на посаду заступника директора з виробництва машинобудівного заводу імені Малишева, який також знаходиться в Харкові.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Заступаючи на нову посаду, Герман Сметанін опублікував, як того вимагає закон, свою декларацію про доходи. З неї стало відомо, що у нового директора поки немає власного житла, в якому він був би одноосібним власником. Він є лише співвласником квартири площею в 42,2 кв. метра, маючи право на її п'яту частину. Немає у власності особистого житла і в його дружини. В її володінні - лише третина квартири площею в 66 кв. метрів. Харківський бронетанковий завод очолив новий, 28-річний, директор Водночас, молодий топ-менеджер має банківський рахунок на 34 тисячі гривень і зберігає вдома готівкою 35 тисяч доларів. Його зарплата за минулий рік на заводі імені Малишева склала 734 тисячі гривень.

Судячи з Facebook 28-річного директора, у нього є дружина Анфіса і маленька дочка Кароліна. Молода сім'я любить подорожувати. Подружжя з дочкою відзначилося на фото в Італії, Польщі та Франції. Харківський бронетанковий завод очолив новий, 28-річний, директор Нагадаємо, Харківський завод "Елетроважмаш", які ще недавно перебував на межі банкрутства, отримав величезне замовлення від США вартістю в 50 мільйонів доларів.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У Міносвіти назвали спеціальності, які будуть популярними в Україні через п'ять років

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня