На Харківщині найбільший виробник сигарет скоротив шкідливі викиди: обіцяє стати екологічно чистим

Автор: Марченко Любов

На Харківщині одне з найбільших підприємств регіону - "Філіп Морріс Україна" переходить на альтернативні джерела енергії. Вже зараз йому вдалося скоротити шкідливі викиди в атмосферу на 11%. Однак підприємство виношує більш амбітний план - за 5 років перейти повністю на "чисту" енергію.

На Харківщині найбільший виробник сигарет скоротив шкідливі викиди: обіцяє стати екологічно чистим - today.ua

Нещодавно на підприємстві встановили сучасний твердопаливний котел, в якому спалюють лушпиння соняшнику. За рахунок цього вдалося на 11% скоротити викиди парникових газів порівняно до 2018 року, коли такого котла на підприємстві не було.

Крім того, виробники сигарет також взялися за повторне використання стічних вод. Завдяки впровадженої технології очищення стоків їм вдалося скоротити обсяги споживання води з міської мережі майже на третину. На Харківщині найбільший виробник сигарет скоротив шкідливі викиди: обіцяє стати екологічно чистим Таким чином, з часом тютюнове підприємство хоче зробити своє виробництво повністю безвідходним. Це допоможе істотно скоротити витрати на виробництво сигарет, а також буде сприяти оздоровленню екологічної ситуації в Харкові і в усьому регіоні загалом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Беручи на себе зобов'язання щодо захисту навколишнього середовища, бізнес інвестує у відповідальне виробництво і впроваджує стратегії сталого розвитку регіону", - підкреслили в Департаменті розвитку промисловості Харківської ОДА.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Орбан різко висловився про можливу відправку військових НАТО в Україну: “Вихор, який може затягнути Європу у прірву“

Нагадаємо, в Харкові зупинилося одне з найбільших підприємств - завод "Електроважмаш". У завода немає замовлень.