Завод імені Малишева у Харкові вимагає замінити директора: скоро будувати танки буде нікому

Автор: Марченко Любов

Танкобудівний завод імені Малишева в Харкові вимагає замінити директора підприємства. Профспілкова організація заводу звернулася з листом до президента Володимира Зеленського з проханням особисто "втрутитися в проблему". Заводчани пишуть, що нинішній директор і його команда поставили підприємство на межу розвалу, і незабаром в Україні будувати танки буде нікому.

Завод імені Малишева у Харкові вимагає замінити директора: скоро будувати танки буде нікому - today.ua

"В умовах війни з агресором на Сході України команда неефективних менеджерів на чолі з генеральним директором ДП" ЗіМ "Криласом В.Д. активно вживає заходів, спрямованих на знищення підприємства, яке має стратегічне значення для економіки і безпеки держави", - пишеться в посланні заводської профспілки.

У листі також наводяться цифри. Зокрема пишуть, що минулий рік завод імені Малишева закінчив зі збитками. Підприємство заборгувало майже півмільярда бюджетних платежів, більше 30 мільйонів по ЄСВ, а також понад 41 мільйон платежів до Пенсійного фонду.

Колективу заводу, що виконує відповідальні оборонні замовлення заборгували зарплату за лютий і березень нинішнього року. І це при тому, що розмір середньої зарплати на підприємстві становить 10 610 гривень і вже давно нижче середнього заробітку по країні.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Країни НАТО зможуть збивати російські ракети над Україною зі своєї території

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З підприємства йдуть фахівці, які віддали заводу багато років свого життя, і які є носіями безцінного досвіду. Так, у порівнянні з минулим роком трудовий колектив скоротився на 160 осіб. Однак і зараз ще на заводі імені Малишева залишається 3214 професіоналів, які можуть виробляти якісну нову бронетехніку, що особливо важливо для України зараз, коли на сході нашої країни триває війна. Завод імені Малишева у Харкові вимагає замінити директора: скоро будувати танки буде нікомуЗавод імені Малишева у Харкові вимагає замінити директора: скоро будувати танки буде нікому"У зв'язку з численними і систематичними порушеннями законодавства профком заводу 17 лютого направив вимогу на адресу Державного концерну" Укроборонпром ", до складу якого входить підприємство, щодо розірвання контракту з гендиректором Криласом." Оскільки в двотижневий термін Вимога не була виконана і оскаржена в судовому порядку , то тепер ППО ДП "ЗіМ" змушена оскаржувати в суді бездіяльність Концерну по розірванню трудового договору (контракту) з генеральним директором ДП "ЗиМ" Криласом В.Д. ", - йдеться в листі профспілкової організації.

Нагадаємо, днями директором Харківського бронетанкового заводу став 28-річний менеджер, який до цього працював на заводі імені Малишева заступником директора з виробництва.