На Харківському авіазаводі – новий директор: людям пообіцяли виплатити зарплати

Автор: Марченко Любов

Харківський авіазавод одержав нового керівника. Директором підприємства призначили Олександра Кривоконя. Новий керманич вже очолював це підприємство у 2017 році. Олександр Кривоконь обіцяє виплатити колективу ще до травневих свят зарплату за два місяці.

На Харківському авіазаводі –  новий директор: людям пообіцяли виплатити зарплати - today.ua

Востаннє тутешні робітники одержували платню за свою роботу рік тому, у квітні 2020. Відтоді в них немає ані грошей, ані постійної роботи. Водночас, у цехах підприємства стоять кілька недобудованих літаків, які можна було б добудувати і продати. Але для цього підприємству потрібний грамотний менеджмент, і потрібні нові замовлення.

Олександр Кривоконь вже очолював Харківський авіазавод: керував  ним із січня по серпень 2017. Згодом він очолив ДП "Антонов", а тепер от знову повернувся на авіаційний.

Підприємство заборгувало своїм 1800 працівникам  253 мільйони гривень. Новий очільник обіцяє людям виплатити зарплату хоча би за два місяці. Причому має намір це зробити ще до травневих свят.

Популярні зараз

В Україні з 1 травня скасують один вид штрафу за порушення ПДР

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Країни НАТО зможуть збивати російські ракети над Україною зі своєї території

Орбан різко висловився про можливу відправку військових НАТО в Україну: “Вихор, який може затягнути Європу у прірву“

На Харківському авіазаводі –  новий директор: людям пообіцяли виплатити зарплати

"Зараз ми разом з "Укроборонпромом" напрацьовуємо механізм отримання кредиту, матеріальної допомоги для того, щоб ми могли частково погасити заробітну плату до травневих свят. Ми плануємо місяці за два", - каже Олександр Кривоконь.

Звісно, взятий кредит доведеться повертати. І надалі  налагоджувати роботу. Тож підприємству терміново потрібні замовлення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Треба буде працювати над стабілізацією заводу, над завантаженням разових замовлень. Над розробкою, завантаженням технічного центру, над програмою антикризових дій... Що стосується стратегічного бачення: по-перше, щоб авіабудування стало національною ідеєю", - каже очільник.

Нагадаємо, тим часом ще одне харківське підприємство, завод "Електроважмаш", який ще недавно був на грані банкрутства, отримав замовлення на 50 мільйонів доларів. Цієї програми йому вистачить на три роки роботи.